Estetyczny wydruk

Papier POLjet

Dzięki podwyższonej białości doskonale sprawdza się zarówno w drukach czarno-białych jak i kolorowych. Szerokie zastosowanie POLjet to oszczędność czasu i redukcja kosztów.

Papier POLjet do wydruków kolorowych

POLjet jest idealny do wydruków kolorowych, wymagających estetyki. Jeśli często drukujesz broszury, ulotki lub raporty, to jest to rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Jest to dobry wybór dla grafików i digital painterów, którzy chcą zweryfikować, jak będzie wyglądać ich kreacja na docelowym produkcie. Wysoka białość zapewnia znakomite podkreślenie barw a podwyższona sztywność druk wolny od zacięć, co czyni z niego wysokiej jakości papier do drukarki.
papier-POL-polski-najlepszy-papier-biurowy

Papier POLjet dla wymagających

Dzięki dostosowaniu procesu produkcji do odpowiednich norm, papier POLjet jest przyjazny dla środowiska, a jego niska kwasowość sprawia, że idealnie nadaje się do druku materiałów przechowywanych przez długi czas. Papier POLjet do papierów dla wymagających, twórczych i przedsiębiorczych. To jeden z najbardziej prestiżowych papierów produkowanych w Polsce, który ma tak szerokie zastosowanie. Podobnie jak inne papiery marki POL jest wytwarzany w zakładzie w Kwidzynie, fabryce cenionej na całym świecie za wysokie standardy produkcji.
papier-POL-polski-najlepszy-papier-biurowy-2

Certyfikaty

Papier xero POLspeed

Technologia ColorLok

Technologia ColorLok zapewnia ostrzejsze i bardziej nasycone wydruki oraz szybsze wysychanie tuszu.

Certyfikat FSC

Certyfikat FSC oznacza, że produkt został wytworzony z drewna pochodzącego z lasów spełniających Zasady Odpowiedzialnej Gospodarki Leśnej, wypracowane przez międzynarodową organizację Forest Stewardship Council.

Certyfikat PEFC

Certyfikat PEFC oznacza, że surowiec pochodzi z lasów, w których prowadzona jest trwała i zrównowa- żona gospodarka.

Symbol EU EcoLabel

Ecolebel to symbol ekologiczny przyznawany produktom najbardziej przyjaznym środowisku.

Gdzie kupię papier POLjet?

Intuicyjny wybór papieru POL

Wysoka jakość, szeroka dostępność