Codzienne użytkowanie

Papier POLspeed

Zalecany przy pracy z dużą ilością wydruków czarno-białych. Optymalny poziom bieli zapewnia kontrast przyjazny dla oczu.

Papier POLspeed

Jeśli jesteś osobą, która często pracuje z papierem, to POLSpeed jest właśnie dla Ciebie. To linia papierów POL, która ma zapewnić szybkie i pozbawione zacięć drukowanie. Świetnie sprawdza się w drukowaniu wielu tekstów naraz, np. w korespondencji seryjnej. Papier POLSpeed, jak inne papiery tej marki, jest produkowany w Polsce i spełnia międzynarodowe standardy zapewniające najwyższą jakość papieru i chroniące środowisko naturalne. Mimo masowego zastosowania, np. jako papieru xero, jest to produkt ekologiczny. Dzięki zachowaniu odpowiednich standardów spełnia normy ISO 9706, przez co nadaje się również do wytwarzania dokumentacji archiwalnej, przechowywanej wieczyście.
Korzyści - papier POLspeed

Certyfikaty

Papier xero POLspeed

Technologia ColorLok

Technologia ColorLok zapewnia ostrzejsze i bardziej nasycone wydruki oraz szybsze wysychanie tuszu.

Certyfikat FSC®

Certyfikat FSC® oznacza, że produkt został wytworzony z drewna pochodzącego z lasów spełniających Zasady Odpowiedzialnej Gospodarki Leśnej, wypracowane przez międzynarodową organizację Forest Stewardship Council.

Certyfikat PEFC

Certyfikat PEFC oznacza, że surowiec pochodzi z lasów, w których prowadzona jest trwała i zrównowa- żona gospodarka.

Symbol EU EcoLabel

EcoLabel to symbol ekologiczny przyznawany produktom najbardziej przyjaznym środowisku.

Gdzie kupię papier POLspeed?

Intuicyjny wybór papieru POL

Wysoka jakość, szeroka dostępność